حریم خصوصی

شاکیلید با احترام به حریم شخصی کاربران، به منظور امکان صحیح پیگیری درخواست ها و رسیدگی به موارد ارجاعی از سوی کاربران، در صورت نیاز میتواند اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و ایمیل که برای ارائه خدمات مطمئن و دقیق مورد نیاز است را درخواست کند تا بتواند امکان پیگیری درخواست های کاربران و اطمینان از خدمات دهی صحیح را داشته باشد. از این رو اطلاعاتی مانند نام، شماره تماس و ایمیل کاربران که در فرم های درخواست وارد نموده اند تنها برای رسیدگی به آن درخواست استفاده خواهد شد و از آنجا که کلیه فعالیت‌های شاکیلید قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد شاکیلید هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
 
شاکیلید ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای افراد علاقمند ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
 
شماره پیامک 10006964 به عنوان شماره اصلی شاکیلید برای ارسال پیامک (اس ام اس) های اطلاع رسانی می باشد.  در صورت دریافت پیامک هایی با مضامین مشکوک با سوء استفاده از نام شاکیلید ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@shakeylead.com اطلاع دهید.
 
شاکیلید ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شاکیلید می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
 
شاکیلید نیز همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی  و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
 
شاکیلید برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که کاربران تجربه امن و خوشایندی در استفاده از سرویس های شاکیلید داشته باشند.