رویدادها

اولین دورهمی شاکیلیدی‌ها برگزار شد!

دورهمی

پس از اعلام رسمی تأسیس شرکت شاهراه اعتماد کیلید (شاکیلید)، نشست پایان سال این شرکت (دورهمی) برگزار شد.

اولین دورهمی همکاران شاکیلید در روز سه‌­شنبه نوزدهم اسفندماه دور میز صبحانه برگزار شد. این نخستین باری بود که تیم­‌های مختلف تحت عنوان اعضای شرکت شاهراه اعتماد کیلید (شاکیلید) به صورت حضوری با یکدیگر ملاقات می‌کردند. در این نشست صمیمانه ضمن آشنایی اعضای تیم‌­های فنی، پشتیبانی، فروش، تبلیغات و لیدرهای هر تیم با حوزه­‌ی فعالیت‌های یکدیگر، چشم­‌انداز و اهداف سال آینده نیز مورد گفتگو و بررسی قرار گرفت.

علاقمندی به گسترش هر چه بیشتر فعالیت در حوزه‌های مورد نیاز جامعه که با احراز هویت غیر حضوری سجام و امضای دیجیتال مبتنی بر موبایل اولین سنگ بنایش در سال 99 نهاده شد، گسترش دامنه‌­ی مخاطب سرویس امضامی و راه­‌اندازی سیستم احرازهویت جامع از موارد مورد توافق همه­‌ی همکاران شرکت شاکیلید بود.

حسن ختام این دورهمی عکس دسته جمعی همکاران حاضر در جلسه همراه با گلدان‌­هایی بود که به عنوان نمادی از سبزی و امید در سال 1400 به همه‌­ی همکاران اهدا شدند.

 

میانگین آرا: 0 / 5. شمارش رای‌ها: 0

author-avatar

درباره ارژنگ طالبی نژاد

متولد: ۱۳۷۲ تحصیلات: کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی تخصص: تولید محتوا، کپی رایت علاقه‌مندی‌ها: تئاتر، ادبیات، موسیقی و هنرهای تجسمی در ادامه چند جمله‌ی قصار نوشته می‌شود که در بطن آنها، من از شخصیت و ویژگی‌هایم تعریف می‌کنم اما خوشبختانه از آنجا که من تمایلی به نوشتن‌شان ندارم، شما نیز این جملات را نمی‌خوانید!

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *