رویدادها

شاکیلید در نشست مشترک ایران-اوراسیا

ایران – اوراسیا

نشست تجاری ایران – اوراسیا[1] ، با حمایت مالی مرکز تعاملات علم و فناوری ریاست جمهوری و همکاری وزارت ارتباطات، سازمان فناوری اطلاعات ایران و ستاد اقتصاد دیجیتال از روز چهارم تا هفتم خرداد ماه جاری برگزار شد. 3500 دقیقه جلسه در دو روز نخست و 11200 دقیقه در کل رویداد، برآیند این نشست بود که در روز جمعه به کار خود پایان داد.

در این نشست، شرکت مهندسی آدان‌نیک افزار به همراه شرکت شاهراه اعتماد کلید ( شاکیلید) در سه نشست با طرف های حاضر از بلاروس، ارمنستان و قزاقستان در حوزه­‌های فعالیت مرتبط ( در زمینه های فناوری اطلاعات، دولت الکترونیک، سیستم های تراکنش مالی و بانکداری دیجیتال) شرکت کردند که از میان آنها می­توان به شرکت Transaction Systems [2] با فعالیت در بیش از 25 کشور اروپایی، آفریقایی و حوزه دریای خزر اشاره کرد.

در این جلسات که با حضور علی حاجی زاده مقدم ، مدیرعامل آدانیک ، میثم فقیهی رضایی، مدیر عامل شاکیلید و فروغ مروّج صالحی مدیر توسعه بازار شاکیلید برگزار شد، دو طرف علاقمندی خود را به تبادل اطلاعات در خصوص فعالیت و همکاری بیشتر ابراز داشتند. برگزاری جلسات آتی برای تعاملات تجاری، با آگاهی از مشتریان شناخته شده آدانیک و شاکیلید در حوزه های مالی، بانکی و بیمه مورد توجه طرف­های روس قرار گرفت.

[1] https://events.rhyton.de/eaeu2021/

[2] https://tr-sys.com

میانگین آرا: 5 / 5. شمارش رای‌ها: 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *